czwartek, 9 maja 2013

Pastelowa zieleń.

Zainspirowana wiosną i zielenią przemalowałam kolejną doniczkę (oczywiście glinianą). W naszym ogrodzie rośnie kilka jabłoni ale jakoś nie śpieszy się im z kwitnieniem. Może ta doniczka będzie dla nich inspiracją ;)4 komentarze:

 1. Cieszę się, że zapisałaś mój blog do obserwowanych, bo dzięki temu ja trafiłam do Ciebie i przeczytałam Twój opis "O Skrytce". W blogosferze kilka razy zdarzyło mi się tak, że po pierwszym kontakcie, po pierwszych przeczytanych słowach, czuję z autorem jakieś takie niewytłumaczalne duchowe pokrewieństwo i tego właśnie doświadczyłam po przeczytaniu Twojego opisu:) A gdy zajrzałam nieco głębiej, zobaczyłam mnóstwo ciekawych, pięknych, dekupażowych prac. Cieszę się, że do Ciebie trafiłam i na pewno będę wracać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zaskakujące... ale ja po przeczytaniu Twojego opisu poczułam dokładnie to samo :) Tak jakbyś opisała właśnie mnie słowami, które od zawsze były w mojej głowie a nie miałam odwagi ich wypowiedzieć. Cieszę się, że w tym ogromie blogów i wpisów są ludzie podobni do mnie. :) Również z chęcią będę zaglądać do Ciebie :)

   Usuń
 2. Super donica. sama kiedyś muszę spróbować zdecoupagować taką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam :) efekt za każdym razem przechodzi moje oczekiwania :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...